Zahradní trampolíny

Už nyní si můžete na zahradu postavit trampolínu. Krásné jarní počasí je k tomuto úkonu jako stvořené. A výhod v umístění trampolíny na zahradu nyní je více.

Teď sotva začíná sezóna a prodejci přichází se skvělými cenami. Jarní slunce nás nabíjí energií, kterou je třeba si někde vybít. A proč ne zrovna na trampolíně? Trampolína má řadu předností. Pokud chcete mít děti na očích, ale chcete, aby se hýbali, je pro ně trampolína ideální. S trampolínou nikam neodcestují, mají jasně ohraničenou zónu. Pokud si dáte při výběru trampolíny záležet, bude tato zóna také bezpečná. A řádit na vlastní trampolíně mohou celý den, nikde nemusíte platit vstupné, trampolína je vaše a vy si jí můžete užít se svými dětmi do sytosti.

Zahradní trampolína vyžaduje samozřejmě trochu jinou péči než trampolína umístěná v interiéru. Pokud chcete, aby vypadala dobře a stejně dobře i sloužila celé roky, pořiďte si k trampolíně i ochranné sítě, kvalitní kotvící sadu, ochrannou plachtu na skákací plochu a při výběru samotné trampolíny dbejte na kvalitní a stabilní konstrukci i ostatní materiály trampolíny. V každém případě je nutné zvážit, jakou musí mít trampolína nosnost a rozměr, důležitá je také kontrola počtu nožiček (ideálně by měly být čtyři nebo šest). Dále by vám ve výbavě neměl chybět žebřík, nejlépe s protiskluzovými stupínky.