Tak a nikam!

Karanténa je tu. Kdepak, nikam, buďte hezky doma. Školy a školky se zavírají, obchody až na výjimky také, restaurace a obchodní centra, také se ruší koncerty a divadelní představení. Objevuje se veliká vlna solidarity a projevuje se lidskost a pospolitost. Lidé si pomáhají, byť jsou jejich možnosti omezenější než kdy dřív.

Stále se můžete dostat do přírody, nedoporučuje se ale pobývat v blízkosti dalších lidí. Proto vezměte kola, koloběžky, auta a vyrazte někam, kde není ani noha. A že taková místa jsou!

Být venku doporučuji ne tam, kde budete mít od dalšího člověka odstup pět metrů, ale klidně kilometr a více. Odhalte lesní cesty, cestičky vedoucí poli a loukami, najděte si tato krásná panenská místa ke svému pohybu, pobytu na vzduchu a relaxaci.Když vás nebaví chodit, vemte si sebou koloběžku. Vyrábí se totiž nejen koloběžky pro děti, ale také koloběžky pro dospělé. Tyto koloběžky jsou pochopitelně vyráběné tak, aby uvezli dospělého jedince.

Ani nejedu, ani neběžím, koloběžím!

Pokud se necítíte ve své kůži, pak nikam nechoďte, uvařte si horký čaj s citrónem (případně zázvorem), ocucávejte si lžičku s medem, na kašel zkuste osvědčený cibulový sirup. Odpočívejte. Když ale jste zdravý a nudíte se doma, jde tam na vás trudomyslnost a chcete „vypadnou nebo se zblázníte“, vyjeďte si s koloběžkou a rouškou do přírody. Pochopitelně vybaveni ochrannými a reflexními pomůckami, to se ví. V této době možná zjistíte, že koloběžky pro dospělé jsou úžasné a pomohou vám zůstat pohyblivý a v dobré náladě. Ale opakuji, nepohybujte se v blízkosti jiných lidí, najděte si pro svou jízdu opuštěné cesty.