Štítky

Mohlo by vás zajímat

Sdílet

Svatební agentura radí: Za jaké položky lze při organizaci svatby opravdu ušetřit?

Touha po nezapomenutelné svatbě je naprosto přirozená věc. Téměř každý pár chce, aby si hosté pamatovali právě na jejich veselku. V praxi však rozhoduje především míra zábavy. Přítomní se v žádném případě nesmí nudit, na což má zásadní vliv zasedací pořádek. Stěžejní je také kvalita jídla a nápojů. Ale na čem naopak ušetřit můžete? To nám prozradily odbornice ze svatební agentury Just You.

Pozvěte jen ty nejbližší

I s omezeným rozpočtem se dá zorganizovat krásná svatba, ale pouze za předpokladu, že se peníze využijí s rozmyslem. K největším položkám patří hostina a případné ubytování. Proto byste měli na seznam hostů napsat pouze nejbližší rodinu a přátele, na kterých vám záleží ze všech nejvíc. Bez kolegů a „známých“ se zcela jistě obejdete.

Až třetinu ušetříte mimo sezónu

Dokážete-li si upřít termín svatebního dne mimo hlavní sezónu, nebudete litovat. Největší zájem o svatby je zpravidla během léta, kdy jsou ceny služeb nejvyšší. Díky tomu, že hostinu uspořádáte v jiném termínu, můžete ušetřit i třetinu z celkového rozpočtu.

Hostina v restauraci vyjde levněji než catering

Můžete si pronajmout sál, nechat si do něj přivézt nábytek a přípravu jídla nechat na cateringové firmě. Mnohem levnější je ale uspořádání hostiny v restauraci, která je na takové akce připravená. Ideální je místo, na kterém setrváte po celou dobu hostiny, případně až do rána.

Spoustu peněz vám ušetří i svatební agentura

Přestože se investice do svatební agentury jeví jen jako další zbytečný výdaj, opak je pravdou. Zkušení profesionálové umí vyjednat výhodné ceny služeb, ušetří vám spoustu času i starostí. Svatební agentura Beroun Just You již zorganizovala nespočet svateb, které byly nezapomenutelné i navzdory menšímu rozpočtu. Další může být ta vaše!