S koloběžkami jedeme létem

Léto je nádherné období. Teplé, hřejivé, příjemné, radostné. Pobyt venku má úžasný vliv na psychiku, která dostává každou zimu zabrat (a tohle jaro taky, že). Teď můžete sedět na zahradní houpačce, nechat sluníčko laskat svou kůži a číst si oblíbenou oddychovou knížku. A nebo můžete vyrazit sportovat či výletit. Zkrátka, v létě se toho dá dělat plno.

Koloběžky jako skvělý nápad

Do teď jsem trávila drobné pochůzky po městě s dětmi pěšky. Problém je, že nebydlíme v centru, ale nebydlíme ani tak daleko, aby se mi chtělo startovat auto. A to hledání parkovacích míst! Jenomže, když jsme vyrazili pěšky, děti si vždy po chvíli stěžovali, že je bolí nohy a jít se jim nechce. Nebo se zastavili každé dva kroky, aby mohli zkoumat tu brouka, tu šneka. Občas jsem z toho šílela. Ale teď? Teď mají děti koloběžky a do města i z něj se dostaneme raz dva. Je to velká úlevy pro mé nervy i záda, to vám teda povím.

V dnešní době se vyrábí i koloběžky pro dospělé. Zajímalo by mě, kdo dostal ten úžasný nápad je vyrábět. Byl to totiž génius. Nemusíte ani hledat důvody, proč si ji pořizovat, je jich totiž plno a jsou zcela očividné. Koloběžky pro dospělé jsou skvělé pro vytvarování svalů nohou a pozadí, je to vynikající dopravní prostředek a je to velká zábava.

Vítr ve vlasech, rychle se míhající krajina či budovy, skvělý pocit z pohybu, který ale není přehnaně náročný, to všechno je koloběžka. Nemusíte řešit palivo ani baterii, stačí, když se tak akorát najíte a napijete a „šlápnete do toho“. Koloběžky pro dospělé jsou zkrátka skvělé. Až zase jednou nebudete mít co na práci nebo budete mít hlavu plnou starostí, jeďte se projet.