Nejlevnější trampolína

Nejčastěji se vám něco takového stane v obchodě, kde trampolíny běžně neprodávají. Ve sportovních potřebách a obchodech zaměřených na prodej trampolín jsou tyto problémy spíše vzácností. Co všechno by pro vás mělo být alarmující? Například už jen neznalost prodavačů ohledně prodávaného produktu. Stává se to často, například v obchodech s potravinami, že vám neporadí a ještě si vás pak přehazují jako horkou bramboru. Na co si tedy dát pozor, když narazíte na podezřele levnou trampolínu, než ji koupíte?

1) Její nosnost

– Už jsem se nejspíš i dříve na tomto blogu zmiňovala o nutnosti zkontrolovat nosnost trampolíny. Je velký rozdíl mezi tím, jestli na trampolíně bude skákat malé dítě nebo jeho podstatně těžší rodič.

2) kvalita

– kvalita celé konstrukce trampolíny včetně pružného potahu je nesmírně důležitá. Kvalitní trampolína je bezpečnější a déle vydrží.

3) bezpečnost

trampolína s ochrannou sítí mnohem více zabezpečí vás či vaše dítě. Tělo je při skákání, zvláště ze začátku, hůře ovladatelné. Síť zabrání tomu, aby skákající vyskočil z bezpečného prostředí trampolíny.

 

Cena je pochopitelně nižší u trampolíny, kde síť chybí. Cenu určuje i nosnost a kvalita konstrukce. Pokud si vše tohle ohlídáte, můžete si pořídit trampolínu, i kdyby to byla ta nejlevnější trampolína, bez starostí.