Konec září, vše se daří

Užili jste si léto? Pomalu tu máme podzim a je třeba se trochu přiobléct. Dnes foukalo až v místním městském parku popadaly kaštany. Vydaly jsme se je s dcerou sbírat, aby mohla do školy připravit podzimního panáčka. Koukala jsem, že jsem nebyla jediná, protože do parku se vyrojily ostatní maminky jakou houby po dešti. Do obličeje jim vidět nebylo, neb byly sehnuté tváří k zemi a plnily kapsy a tašky popadanými kaštany. Je vidno, že se blíží podzim.

Podzim je krásné období, Pouští se draci, všude se válí barevní listy a lesklé hnědé kaštany s nádhernou strukturou. Když budete mnout dva kaštany v kapse, pomůže vám to relaxovat a uklidnit se. Říká se to. Podzim je také šance být ještě venku než začne opravdová ledová zima a já doporučuji, využijte toho!

Zahradní trampolína

Než uklidíte trampolínu, ještě si zaskákejte. Samozřejmě se na to přioblečte, podzim už je tady, fouká a trochu se i ochladilo. Dobře oblečení si ale ještě pořád můžete užít pořádnou zábavu na trampolíně. Skákejte a umíte-li to, metejte kozelce dle chuti. Dětská trampolína je skvělá pro malé děti, když víte, že ji dospělý člověk využívat nebude. Stejně se doporučuje skákat po jednom, tak na menší zahradu dětská trampolína postačí.

Děti potřebují pohyb a pobyt venku. Je to pro ně mnohem zdravější než si křivit záda doma u obrazovek. Když jsou zdravé a dobře oblečené, pošlete je skákat. Skákání prospívá zdraví, zvláště na zahradní trampolíně s ochrannou sítí. Vhodná dětská trampolína bude vaše děti jistě bavit.