Do nového roku zdravě

Dnešním dnem bych vám ráda popřála především úspěšný start do nového roku, hodně štěstí, zdraví, lásky a splněných cílů. V novém roce dbejte na své zdraví, na těle i na duši. V předchozích článcích jsme probírali moderní obrazy a kam je vhodně umístit, vícedílné obrazy s různorodou tématikou a jejich místem v moderní době, ale také koloběžky pro dospělé či trampolíny jako skvělý způsob pro zábavný pohyb.

Zdraví je velmi důležité a udržet se v dobré kondici je v době fastfoodů čím dál náročnější. Přesto nezoufejte, stále jsou způsoby, jak se zábavně hýbat. Právě zmíněná trampolína je dokonalým příkladem pro nenáročný, příjemný a zároveň velmi zábavný pohyb. Upřímně, kdy jste si naposledy zaskákali? Pamatujete, jak jste jako malí poskakovali po ulicích a bylo vám jedno, co tomu ostatní říkají? A vzpomínáte, jak skvělý pocit to byl? Jak člověk dospívá a časem ano, i stárne, stává se opatrnějším vůči názorům ostatních a nějaké poskakování po ulici si dvakrát rozmyslí. Pokud jste si ale pod stromeček pořídili trampolínu, brzy zapomenete na to, jaké to je brát ostatní v úvahu a za chvilku se z vás zase stanou ty malé rozverné a šťastné děti.

Stejně kouzelně působí i koloběžka. I o koloběžce pro dospělé jsme již psali. Nemusíte si připadat trapně, vezměte si ty věci na kolečkách, jak na nich jezdí roznašeči letáčků, staly se hotovým hitem a nyní se velmi dobře prodávají! A prodávají se mladým, stejně jako dospělým lidem. Koloběžka pro dospělé si již dobyla srdce lidí v zahraničí a u nás ještě nejistě našlapuje po českém trhu a čeká na svojí velkou příležitost. Je jen otázkou času, kdy uvidíte svého souseda, známého či příbuzného prohánět se na koloběžce pro dospělé. Zábavná činnost má ještě jednu výhodu. Pokud jste rodičem, můžete vzít své děti s jejich dětskými koloběžkami na výlet. Děti rády rodiče napodobují a společně si užijete plno zábavy. Napodobovat jízdu v autě zároveň s vámi nejspíš nemohou, proč tedy nevyužít této zdravé alternativy?

Užijte si v novém roce plno zábavy!